Як вже багато з вас помітили, ще у вересні ми виклали обіцяне оновлення. Це найзначніше оновлення з часу запуску Таксер — ми переробили не тільки зовнішню, а й внутрішню частину сервісу, практично заново написавши більшу частину функцій. Звичайно, це призвело до деяких прогалин і недоробок в перші дні після запуску оновленого сервісу, і саме тому ми не поспішали з розсилкою про оновлення. Та нарешті вже сьогодні ми готові офіційно повідомити, що всім користувачам вже доступний вдосконалений Таксер 2.0 — краще, зручніше, гарніше і швидше.

Більш докладно про нові функції ми розповімо через декілька днів, а сьогодні ми хочемо подякувати всім користувачам, що надіслали нам свої відгуки. Ми отримали від вас більше тисячі листів, кожен з яких було уважно прочитано нашою командою.

Деякі з них були короткими:

Приходять нагадування на електронну пошту про майбутні події. Зручно.

Деякі були з посмішками:

Ваш сервіс став для мене порятунком: завдяки йому я, сидячи вдома з маленькою дитиною, встигла подати податковий звіт в останній день :).

Таксер — помічник, друг і наставник!.

І більшість відгуків викликало у всіх нас серйозний напад гордості за наш проект:

Я тільки нещодавно почав підприємницьку діяльність. Процес реєстрації, вивчення оподаткування та звітності — голова обертом йшла, думав кинути цю ідею взагалі. Taxer — єдиний сайт, який утримав мене в цьому напрямку, допоміг у всьому розібратися, заощадив час і гроші. Спасибі.

Спочатку ми розраховували відібрати 10-15 відгуків, але в результаті було обрано майже 50. Перші з них вже розміщені на нашій головній сторінці.

Як ви пам'ятаєте, ми обіцяли півроку підписки користувачам, що надіслали відібраний відгук. І ми свою обіцянку із задоволенням виконуємо — сьогодні ж будуть активовані всі 50 підписок на півріччя. Але це ще не все! Ми також вирішили віддячити і всім іншим користувачам, які знайшли хвилинку написати нам відгук. Кожному такому користувачеві ми відправимо промо-код на 15 % знижку. Тому, якщо ви писали нам впродовж останнього місяця, чекайте нашої вдячності вже в найближчі кілька годин.

Спасибі всім вам! Обіцяємо виправдати вашу довіру і робити Таксер тільки краще!