Ось і добігає кінця 2013 рік. Для Таксера цей рік був найскладнішим і цікавим одночасно. Ми закінчили впроваджувати довгоочікуване оновлення, стали вдвічі більшими і вийшли на самоокупність. Ці великі досягнення стали можливі завдяки вам, наші дорогі користувачі. Саме ви підтримали нас і довірили нам ведення своєї бухгалтерії та звітності. Вся команда Таксер вітає вас з Новим Роком та бажає успіху вашому бізнесу! Як і рік тому, до привітання додається подарунок — квартал безкоштовної передплати. Використовуйте цей промокод при оплаті:

Промокод дає знижку на 1 місяць і додає 2 місяці підписки безкоштовно. Промокод діятиме рівно рік до 29 грудня 2014 року, а тому ви зможете отримати свій подарунок, навіть якщо ви вже є нашим платним передплатником.

Вже з перших чисел січня 2014 року ми продовжимо роботу над новими можливостями Таксер: онлайн історія сплат і заборгованість з єдиного податку та єдиного соціального внеску, а також робота з найманими працівниками та підтримка юридичних осіб. Чекайте наших новин в новому році!