Останні дні грудня — традиційний час підбиття підсумків. 2014 був революційним в усіх відношеннях. Наша країна зробила однозначний вибір у бік європейської інтеграції. Для реалізації цього шляху безліч законодавчих змін вже відбулися, а ще більше буде прийнято в найближчому майбутньому. Тільки вчора уряд схвалив зниження податкового навантаження для бізнесу як в кількісному, так і якісному вираженні. Зменшилась кількість податкових зборів, а існуючі були знижені.

Для Таксера цей рік став найбільш продуктивним. І хоча в цьому році ми випустили не так багато оновлень, як хотілося б, але підготували та реалізували одну з найголовніших можливостей — безкоштовну звітність. Не дивлячись на непросту економічну ситуацію в країні, темпи нашого зростання не тільки не сповільнилися, а й виявилися вищими за прогнозовані. Так, кількість користувачів та дохід зросли більш ніж в два рази в порівнянні з минулим роком. Це дозволить нам зробити створення нових можливостей більш ефективним, а самі можливості — глобальніше. Кілька таких великих змін ми представимо вже в січні наступного року.

Повертаючись до економічної ситуації, ми змушені зазначити, що такі значні зміни в країні не можуть проходити безслідно. Зміна уряду, анексія Криму, нав'язана війна на сході, девальвація гривні — все це призвело до зростання інфляції більше, ніж на 20% у порівняні з минулим роком. У зв'язку з цим, як говориться, у нас дві новини. Ми прийняли рішення скорегувати ціни. Тепер річна підписка на наш сервіс коштує 450 грн на рік. Однак ми не забули про іншу нашу традицію — новорічний подарунок. До кінця цього року ви зможете купити підписку Таксера за старою ціною, використовуючи цей промокод: TAXER-NY-2015.

Вітаємо вас з наступаючими святами і продовжуємо роботу над новими можливостями! Чекайте наших новин в наступному році!

Команда Таксера.