Виконуючи наші передноворічні обіцянки, ми поспішаємо випустити чергове оновлення. Перше, що ми хочемо представити в цьому році, — нова партнерська програма, з віджетами та звітами.

Умови

Ми суттєво переглянули підхід до організації партнерської мережі. Якщо раніше ми вважали партнерами тільки великі онлайн-портали, які можуть залучити велику кількість нових відвідувачів, то тепер ми хочемо змістити акцент на звичайних користувачів. Вам немає необхідності генерувати постійний потік відвідувань, щоб заробити значні суми та вивести їх у вигляді готівки. Ви можете використовувати кошти навіть від одного залученого користувача на рік.

Для того, щоб це стало можливим, ми реалізували такі зміни.

  1. Відсоток реферальних відрахувань збільшується автоматично та прогресивно, залежно від оплат залучених користувачів. Початкова ставка складає 15%, але вона збільшується до 50%, якщо за останні 3 місяці залучені вами користувачі купили всього 9 річних підписок.
  2. Реферальні надходження можна не тільки виводити у вигляді реальних грошей, але й використовувати для придбання наших послуг. В такому випадку немає обмежень на мінімальну суму, що буде використана — будь-яка кількість коштів на віртуальному рахунку можете служити додатковою знижкою при оплаті виставленого рахунку.

Такі умови повинні підійти і великим онлайн-партнерам, і індивідуальним користувачам, які можуть таким чином отримати знижку за залучення родича, друга, знайомого.

Інструменти

Окрім зміни умов партнерської програми ми також кардинально розширили набір інструментів, який ви можете використовувати для залучення нових користувачів. До вже відомих реферальних посилань ми додали віджети та промокодом.

Реферальні посилання

Реферальні посилання залишилися у новій партнерській програмі без змін. Як і раніше, ви можете розмістити посилання на Таксер з унікальним ідентифікатором у своєму блозі, соціальних мережах або просто передати її знайомому або другу. Зареєстрований за допомогою реферального посиланням та оплативший підписку користувач також отримає бонус — місяць підписки в подарунок.

Віджети

Віджети вбудовуються в вашу веб-сторінку за допомогою наданого коду. Використовуючи віджети, користувачі можуть зареєструватися в Таксері, не покидаючи ваш сайт. На даний момент існує два віджета — реєстрації та календаря. Перший займає мало місця та представляє з себе просту реєстраційну форму, другий значно більший в розмірах та наочно відображає майбутні податкові події.

Приклад віджету календаря:

Промокоди

Використовуючи цей інструмент, ви зможете створювати свої унікальні промокоди. Ввівши такий промокод при оплаті, користувач стане вашим рефералом. Промокоди підійдуть тим нашим партнерам, хто хоче проводити власні рекламні компанії та акції, адже, створюючи промокод, ви можете самостійно встановити розмір знижки, яку отримає користувач при оплаті. Промокоди також підійдуть для поширення в офлайні — їх можна роздрукувати та передати на будь-якому носії.

Звіти

Жодна партнерська програма не може бути повноцінною без системи контролю та звітності. Для цих цілей ми реалізували так званий дилерський кабінет, де відображуються залучені користувачі та їх оплати. На зведеному графіку хронологічно відображається кількість зареєстрованих користувачів, вчинені ними оплати та поточний баланс.

Для підвищення довіри між партнерами та Таксером ми зробили доступним email залученого користувача на відповідній сторінці кабінету. Ми вважаємо, що ці дані передаються нам партнером та, відповідно, повинні бути йому доступні для вибіркового контролю. Однак ми категорично проти використання цієї інформації в рекламних цілях. При надходженні скарг від користувачів на незамовлені розсилки ми будемо вживати заходів проти недобросовісних партнерів. Ми серйозно ставимося до безпеки даних користувачів.

Розвиток

Як і всі інші можливості нашого сервісу, ми будемо надалі розвивати партнерську програму. І в цьому нам дуже можуть допомогти ваші зауваження та пропозиції. Якщо ви вже берете участь в нашій програмі і хочете запропонувати поліпшення, або тільки збираєтеся і хочете задати питання, пишіть нашій службі підтримки. Всі ваші коментарі та пропозиції будуть уважно вивчені та враховані!

Команда Таксера