Традиційно в останніх числах грудня ми в Таксері підводимо підсумки та даруємо новорічні подарунки. Звичайно, цей рік виключенням не стане — ми розповімо про річні результати, зробимо подарунки, а крім цього розповімо про новий функціонал Таксера.

В 2015 році в житті підприємців було дуже мало законодавчих змін, однак останні кілька місяців пройшли під знаком підготовки та обговорення майбутньої податкової реформи. Серед кількох запропонованих проектів жоден не отримав схвалення більшості, тому підсумковий варіант реформи буде компромісним. Ми докладно розповімо про всі зміни після остаточно прийняття і підписання Президентом підсумкового варіанту закону.

Для Таксера рік також пройшов без гучних змін, але ми зберегли високу динаміку зростання — в два рази збільшили кількість користувачів і валовий дохід — та зробили дуже багато внутрішньої технічної роботи для підготовки до суттєвих змін, які ми випустимо в наступному році. У 2015 ми суттєво переробили партнерську програму та всю систему електронної звітності, роботи з ЕЦП, додали підтримку профілів для юр. осіб та відправку пакетних документів. Крім цього вже деякий час без додаткових анонсів в тестової експлуатації працює система «розрахунки з бюджетом», яка дозволяє в реальному часі переглянути свою заборгованість або преплату по всіх податках. Сьогодні ми хочемо представити її офіційно.

Отже, тепер ви можете дізнатися, чи все у вас в порядку зі сплатою податків, прямо з Таксера. Все що для цього потрібно — діючі ключі ЕЦП. Дані синхронізуються з сервісом ДФС «Електронний кабіент платника податків», які в свою чергу потрапляють туди напряму з податкових. Отримані дані відображаються в новому розділі «Розрахунки з бюджетом». Після синхронізації з кабінетом ви зможете побачити кожен платіж та нарахування по всіх податках.

Ми написали детальну інструкцію з користування та навіть зняли навчальне відео про те, як цим користуватися. Бажано провести синхронізацію до 31 грудня, бо кабінет платника податків віддає дані тільки за поточний рік. Таксер ж збереже ваші дані за будь-який період, щоб вони завжди були у вас під рукою.

А тепер час подарунків. У цьому році їх було два:

1. Ми відкриваємо можливість подивитися інформацію про розрахунки з бюджетом, включаючи всі здійснені платежі та нарахування, для всіх користувачів Таксера до 7 січня 2016 року. Після цього докладна історія розрахунків буде доступна тільки нашим платним передплатникам.
2. Ми відправляємо всім нашим користувачам індивідуальні промокоди на знижку при покупці підписки. Перевірте вашу пошту.

З наступаючими святами!
Команда Таксера