Куди звертатися підприємцю, який прописаний в населеному пункті зони АТО, для внесення змін до відомостей про ФОП або для закриття ФОП? 

Для внесення змін до відомостей про підприємця (зміна видів діяльності, місцезнаходження) або у разі закриття підприємці Донецької та Луганської областей, які проживають у населених пунктах зони АТО, можуть звертатися до будь-якого державного реєстратора на території України (список держреєстраторів представлений тут). Перед відвідуванням держреєстратора рекомендуємо зідзвониться та уточнити час можливого прийому і необхідний пакет документів.

У разі закриття ФОП державний реєстратор проводить процедуру припинення підприємницької діяльності протягом одного робочого дня. Наступний етап — зняття підприємця з обліку в податковій. Зняття підприємця з обліку в податковій здійснюється на підставі надходження повідомлення від державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. Підприємці можуть бути зняті з обліку в податковій тільки в разі встановлення факту відсутності заборгованості по сплаті платежів (єдиного податку та єдиного соціального внеску) перед бюджетом.

Дивіться також:

Цю консультацію було підготовлено юридичним відділом Таксер. Отримати безкоштовну юридичну консультацію може будь-який наш користувач. Поставити запитання
Зворотний зв’язок