Навіщо підприємцю надавати своєму контрагенту (юридичній особі або підприємцю) копії виписки про державну реєстрацію та свідоцтва платника ЄП? 

Надання своєму контрагенту копії виписки про державну реєстрацію та свідоцтва платника єдиного податку необхідно для того, щоб уникнути подвійного оподаткування, тому що підприємцю при отриманні доходу від іншого підприємця або юридичної особи потрібно довести, що він є суб'єктом господарювання, а не фізичною особою. Якщо цього не зробити, то контрагент може вважати, що виплачує дохід фізичній особі і змушений буде утримати та сплатити з такого доходу податок на доходи фізичної особи. Тому копія виписки з державного реєстру доводить, що підприємець дійсно зареєстрований як суб'єкт господарювання та в здійснюваних відносинах не є фізичною особою. Копія свідоцтва платника єдиного податку підтверджує вид здійснюваної діяльності та визначає групу платника єдиного податку, до якої він відноситься.

Дивіться також:

Цю консультацію було підготовлено юридичним відділом Таксер. Отримати безкоштовну юридичну консультацію може будь-який наш користувач. Поставити запитання
Зворотний зв’язок