Отримання ключів ЕЦП від Приватбанку 

Для отримання ЕЦП вам необхідно бути клієнтом цього банку (мати відкритий розрахунковий рахунок на підприємця) та бути зареєстрованим в інтернет-банкінгу «Приват24 для бізнесу». Генерація ключів проходить онлайн та займає всього 5 хвилин вашого часу. Для цієї процедури не потрібно заповнювати заяву та надавати копії паспорта, ІПН чи виписки про державну реєстрацію підприємця.

Порядок генерації ключів наступний:

  1. Переходимо на сайт інтернет-банкінгу «Приват24 для бізнесу» та проходимо авторизацію;
  2. На сьогодні інтернет-банкінг «Приват24 для бізнесу» представлено у двох версіях — старий інтерфейс та новий. Після авторизації в інтернет-банкінгу автоматично завантажується оновлена версія інтерфейсу, в якій для генерації ключів потрібно спочатку обрати свій профіль, а потім перейти в «Налаштування»:


  3. В «Налаштуваннях підприємства» переходимо в розділ «Ключі ЕЦП» та встановлюємо розширення Crypto Plugin, якщо воно у вас ще не встановлено:


  4. Далі оновлюємо сторінку інтернет-банкінгу, вводимо пароль для ключа та натискаємо «Сгенерувати новий ключ»:


  5. Появиться вікно, в якому потрібно обрати директорію зберігання ключа;
  6. На завершальному етапі на телефон прийде SMS повідомлення з кодом, який потрібно ввести та натиснути «Відправити»:


  7. Далі появиться повідомлення, що ключ успішно сгенерований:

Файл ключа генерується в форматі *.jks та за замовчуванням складається з ЕЦП директора та ЕЦП печатки. Якщо ви не використовуєте в своїй діяльності ЕЦП печатки, то після завантаження файла ключа в аплет ЕЦП печатки в ньому можна просто видалити.

Ключі ЕЦП від Приватбанку можна використовувати для подання електронних звітів до податкової інспекції та електронної реєстрації ФОП. Надсилання електронних звітів за допомогою Таксера не потребує встановлення стороннього програмного забезпечення та працює на будь-якій операційній системі.

Зворотний зв’язок