Чи можна протягом року перейти зі спрощеної системи оподаткування на загальну і назад? 

Перейти на спрощену систему оподаткування можна тільки один раз протягом календарного року. Тому ті підприємці, які тільки провели державну реєстрацію, при переході на загальну систему оподаткування зможуть повернутися на спрощену тільки з наступного календарного року. Однак, якщо підприємець вже перебував на спрощеній системі на початку року, то у нього є право перейти на загальну систему і потім назад на спрощену протягом того ж календарного року.

Для переходу на загальну систему оподаткування підприємцю слід не пізніше 10 календарних днів до початку нового кварталу подати до податкової служби заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування з відміткою про відмову від спрощеної системи оподаткування. А для повернення на спрощену систему оподаткування не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку нового кварталу, подається заява про обрання спрощеної системи оподаткування.

Дивіться також:

Цю консультацію було підготовлено юридичним відділом Таксер. Отримати безкоштовну юридичну консультацію може будь-який наш користувач. Поставити запитання
Зворотний зв’язок