Чи є простроченням надходження грошей на розрахунковий рахунок податкової на наступний день, якщо сплату було зроблено в останній допустимий день? 

За умови сплати грошей протягом операційного дня банку, незалежно від терміну надходження грошей на розрахунковий рахунок податкової, обов'язки платника податків підприємцем виконані коректно. Платежі, що надійшли протягом операційного дня, повинні бути обов'язково проведені банком в той же день. Якщо відбуваються які-небудь затримки в надходженні коштів на розрахунковий рахунок податкової, то не з вини підприємця, і доказом правильної сплати є банківська квитанція. Слід врахувати, що, як правило, операційний день банку триває до 16:00, але при цьому коригується внутрішніми документами кожного конкретного банку і може змінюватися як у більшу, так і меншу сторону. Платежі, що надійшли після закінчення операційного дня (наприклад, через вечірні каси), переводяться банком на наступний робочий день. У цьому випадку сплата податку буде прострочена.

Дивіться також:

Цю консультацію було підготовлено юридичним відділом Таксер. Отримати безкоштовну юридичну консультацію може будь-який наш користувач. Поставити запитання
Зворотний зв’язок