Що робити, якщо підприємець сплатив ЄСВ за старими або невірним реквізитами? 

У разі сплати ЄСВ за старими або невірними реквізитами гроші або зараховуються на новий рахунок (якщо старий ще не заблокований, банк автоматично переведе надходження на новий рахунок), або повертаються назад, про що банк обов'язково повідомляє платника. При цьому не потрібно подавати жодних заяв. Однак може виникнути ситуація, коли сплата ЄСВ проведена на правильний рахунок, але вказано невірне призначення платежу. Тоді підприємцю необхідно відправити до податкової інспекції коригуючий лист, в якому вказати правильне призначення платежу.

Приклад заяви:

Начальнику ДПІ у Голосіївському районі
м. Києва
Петрову П. П.
 
 
ФОП Іванова І. І.,
що проживає за адресою:
00001, м. Київ, вул. Харківська, 1

 

Заява

Я, фізична особа – підприємець Іванов Іван Іванович, перебуваю на спрощеній системі оподаткування і є платником єдиного соціального внеску у розмірі 34,7%.

Мною було здійснено сплату ЄСВ за ІV квартал 2013 року з невірним зазначенням «призначення платежу», а саме — невірно вказано період оплати. Прошу вважати здійснену сплату ЄСВ сплатою ЄСВ за ІV квартал 2013 року.

18.01.2014 Підпис

Дивіться також:

Цю консультацію було підготовлено юридичним відділом Таксер. Отримати безкоштовну юридичну консультацію може будь-який наш користувач. Поставити запитання
Зворотний зв’язок