Економія часу

Приділяйте більше часу своєму бізнесу, а канцелярську та бухгалтерську рутину залиште нам. Таксер сам нагадає про терміни здачі звітів, сформує їх за лічені хвилини і доставить в Податкову службу і Пенсійний фонд за секунди.

Забудьте про походи до податкової, здавайте звіти з дому або офісу!

Оформлюйте документи та відсилайте звіти, навіть відпочиваючи на морі чи закордоном, — без втрати часу і виснажливих черг. Таксер дозволяє відправляти звіти в податкову службу і пенсійний фонд в електронному вигляді.

Швидко та просто формуйте необхідні бухгалтерські документи!

Використовуючи наш інтерактивний майстер створення документів, створюйте "первинку" та звіти в контролюючі органи без зайвих зусиль і витрат часу. Зберігайте готові до друку повністю заповнені бланки у вигляді файлів у форматах DOC і ODT.

Не втрачайте час, відстежуючи зміни в системі оподаткування!

Завжди будьте в курсі термінів і форм звітності, реквізитів і податкових ставок. Наша команда уважно відстежує і своєчасно публікує всі зміни. Таксер завжди узгоджений із чинним законодавством України.

Економія грошей

Платіть не за можливості, а лише за ті функції, котрі дійсно потрібні вам. Скоротіть свої витрати - штрафи, рахунки від бухгалтерів і системних адміністраторів. Досягніть максимальної ефективності від кожної гривні, що витрачена на бухгалтерію.

Уникайте штрафів за несвоєчасну сплату податків або здачу звітів!

Не пропустіть жодної оплати або здачі звітів! Автоматичні нагадування Податкового календаря своєчасно повідомлять про всі необхідні дії по електронній пошті та SMS. А інтерактивні майстери створення документів дозволять уникнути помилок, повторних перездач звітності та проблем при перевірці.

Заощаджуйте на найманому бухгалтері, використовуючи онлайн- бухгалтерію!

Вести бухгалтерію з допомогою Таксер дешевше і простіше, ніж користуватися послугами найманого бухгалтера. Внесіть свої доходи і витрати - це займе не більше 5 хвилин на день, а Таксер автоматично розрахує податки і курсову різницю, сформує декларації та книгу доходів. Також Таксер допоможе автоматично створити і відправити на друк необхідні акти, товарні накладні та рахунки на оплату.

Забудьте про дорогий бухгалтерський софт, який перевантажено надлишковими функціями!

З Таксером вам не потрібно платити за установку дорогого програмного забезпечення, призначеного для обслуговування великих підприємств. Всі необхідні інструменти для ведення діяльності ФОП реалізовані у вигляді зручного веб-сервісу. Просто введіть свої дані і більшу частину роботи наш сервіс виконає за вас.

Безпека та зберігання даних

Скажіть: "Давай, до побачення!" всім своїм страхам. Ваші дані не пропадуть, їх не можна вкрасти, вилучити або загубити, проте вам вони доступні завжди і звідусіль.

Отримуйте доступ до своїх документів з будь-якої точки світу!

Використовуйте всі переваги хмарного зберігання даних. Особистий кабінет користувача з архівом усіх існуючих документів доступний з будь-якого комп’ютера, що підключено до Інтернету в режимі 24/7.

Надійно захищайте свою підприємницьку інформацію!

Ведіть бухгалтерію ФОП, не турбуючись про несанкціонований доступ до інформації. Дані з Таксера неможливо вилучити або переглянути стороннім особам. Система індивідуального шифрування даних захистить їх, а при необхідності відновить інформацію з резервної копії, яка створюється автоматично.

Систематизуйте свій архів підприємницьких документів!

Збирайте всі бухгалтерські документи в одному місці. За допомогою Таксера ви можете не тільки почати вести максимально точну онлайн-бухгалтерію, але й імпортувати вже наявні звіти та документи. Якщо вам знадобиться вивантажити весь архів документів, зберегти обрані документи за певний термін або створити резервну копію даних, Таксер допоможе це зробити без зайвих клопотів.

Консультація та підтримка

Будьте впевнені в завтрашньому дні, з якими проблемами ви б не зіткнулися. Частина з них вже вирішена в Базі знань, а для решти у нас є служби юридичної та бухгалтерської підтримки.

Знаходьте потрібну підприємницьку інформацію в актуальній базі знань!

Нюанси оподаткування, відповіді на поширені запитання та покрокові інструкції щодо вирішення конкретних підприємницьких завдань зібрані та структуровані в Базі знань, яку ми постійно оновлюємо. У наших довідниках завжди актуальні реквізити для оплати ЄП та ЄСВ у вашому регіоні

Консультуйтесь у професійних юристів і бухгалтерів!

Команда досвідчених юристів і бухгалтерів завжди готова прийти на допомогу користувачам Таксер. Задавайте питання в будь-який час і будь-яким зручним для вас способом: електронною поштою, за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті. Отримуйте безкоштовні юридичні консультації!

Не бійтеся податкових перевірок!

Юридичний та бухгалтерський відділи Таксера допоможуть вам підготуватися і пройти планову перевірку контролюючими органами. Наші професійні аудитори налагодять ваш документообіг як в віддаленому, так і виїзному режимі.

Реєстрація
Приєднуйтесь до більш ніж 80 000 користувачів
Зареєструйтесь в Таксері, щоб безкоштовно отримувати повідомлення про майбутні події, відправляти електронну звітність та консультуватися у професійних юристів і бухгалтерів.

Для створення профілю вам потрібно ввести лише email:

Реєстрація

Активаційний лист успішно надіслано

На вказаний email надіслано повідомлення з підтвердженням.
Для завершення реєстрації перейдіть за посиланням, що вказано в листі.

Реєстрація

Для створення профілю вам потрібно
ввести тільки email:

Реєстрація

Активаційний лист успішно надіслано

На вказаний email надіслано повідомлення з підтвердженням.
Для завершення реєстрації перейдіть за посиланням, що вказано в листі.
Зворотний зв’язок